Strona główna > O nas

O nas

NAJLEPSZY PAINTBALL NA ŚLĄSKU I W OKOLICY KATOWIC!!!

JEŚLI POSZUKUJESZ REWELACYJNEJ ZABAWY I NIESAMOWITEJ PRZYGODY, 
A MIESZKASZ BĄDŹ ZNAJDUJESZ SIĘ W KATOWICACH,  TO ŚWIETNIE TRAFIŁEŚ/AŚ!

 

Paintball Tychy już od 2006 roku zajmuje się organizacją gier paintballowych, imprez integracyjnych, spotkań firmowych i rodzinnych, wieczorów kawalerskich i panieńskich. Jesteśmy zespołem kreatywnych i doświadczonych pasjonatów. Wiemy, jak podczas gry w paintball-a bawić się dobrze, a zarazem bezpiecznie. Nasze główne pole znajduje się w Tychach ( ok. 20km od Katowic ), drugie nasze pole znajduję się na terenie byłej Jednostki Wojskowej w Lędzinach, dodatkowo posiadamy specjalnie przygotowane pole speedballowe w Tychach.

Głównym celem Paintball Tychy jest dostarczenie Państwu niezapomnianych wrażeń i przeżyć, dając gwarancję dobrej i bezpiecznej zabawy. Specjalnie zbudowany teren do gry w paintball-a, nasze doświadczenie, profesjonalna obsługa oraz wysokiej jakości sprzęt sprawia, że świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

Każdy z uczestników jest odpowiednio przeszkolony i przygotowany do gry w paintball-a. Ciekawe scenariusze zapewnią Państwu potężna dawkę adrenaliny i mnóstwo pozytywnych emocji. Imprezy paintballowe organizujemy z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Dlaczego warto zagrać z nami?

- 8 lat na rynku

- organizator eventów w całej Polsce Paintball z Rojem

- najniższe ceny na Śląsku

- brak ukrytych kosztów

-bezpieczeństwo i fachowa obsługa w czasie gry.

- indywidualne podejście do każdego klienta

- maksimum adrenaliny i udanej zabawy.

Dysponujemy największą ilością sprzętu na Śląsku, nasz sprzęt jest najwyższej klasy, współpracujemy z największym sklepem paintballowym na Śląsku.

Możliwość wykupienia ubezpieczenia dla grup zorganizowanych oraz klientów indywidualnych .